پیام مدیریت

پیام مدیریت

در اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه سیستم های انتقال آب آشامیدنی، صنعتی و کشاورزی و جمع آوری آب های سطحی و فاضلاب از قدمهای اولیه توسعه می باشد، بخصوص در کشورهایی همچون ایران که با مشکلات کمبود بارش و افت منابع آبهای زیرزمینی روبرو هستند، استفاده از سیستم های بهینه در انتقال آب تا مصرف کننده نهایی و همچنین بهبود جمع آوری  آبهای سطحی و فاضلاب از اهمیت بسزایی برخوردار است و در همین راستا مشاورین و طراحان طرح های انتقال آب و فاضلاب …… پایین آوردن هزینه های احداث ، تعمیر و نگهداری، شبکه های لوله و اتصالات پلیمری را جایگزین مناسبی برای لوله و اتصالات فلزی قرار داده که اولین پلیمر راه یافته به این طرح ها بدلیل خواص ویژه P.V.Cبوده است که پس از گذشت بیش از پنجاه سال در جهان همچنان جایگاه خود را در صدر پلیمرهای مصرفی حفظ نموده و دیگر پلیمرها با توجه به خصوصیاتشان بتدریج به مشارکت گرفته شده و جایگزین لوله های فلزی شده اند.

شرکت نیک پلیمر با تولید لوله و اتصالات P.V.C.U و لوله های PE با پشتوانه کادر مجرب و کارآزموده و برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز به لوازم کامل آزمایشگاهی و کارشناسان باتجربه از بدو شروع سعی نموده تولیدات خود را با کیفیتب فراتر از معیارهای استاندارد تولید و به بازار مصرف عرضه نماید و با پشتوانه  ………. توزیع کنندگان  محترم که با این مجموعه همکاری …….. توانسته ایم دین صنفی خود را از بابت این چرخه تولیدی به بهترین نحو ممکن بنا به نظرخواهی از مصرف کنندگان به انجام برسانیم.

از دیدگاه صادرات این شرکت در طول بیش از هفت سال فعالیت تولیدی توانسته از ماه های اولیه تاکنون جزء صادرکنندگان برتر این صنعت باشد و تلاش برای افزایش دامنه فعالیت صادراتی در دستور کار این شرکت میباشد.

امیدواریم که با عرضه تولیدات با کیفیت که طول عمری بیش از پنجاه سال دارند و تلاش توزیع کنندگان و مصرف کنندگان …..بتوانیم در حفظ و نگهداری آب که مایع حیات این جهان هستی بشمار میرود هر روز گام مثبت و سازنده ای برداریم.

منصور قدیمی
رئیس هیئت مدیره
اعضا هیئت موسس شرکت نیک پلیمر و از بدو شروع به کار این شرکت در سمت رئیس هیئت مدیره و مدیر بازرگانی شرکت مشغول فعالیت میباشند
نیک پلیمر کردستان
محمود نادرسرا
مدیر عامل
اعضائ هیئت موسس و از بدو شروع به کار شرکت بعنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره مشغول فعالیت میباشند
احمد نادرسور
عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانه
عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانه نیک پلیمر کردستان با تجربه هشت سال مدیریت در صنعت لوله و اتصالات پی.وی.سی و پلی اتیلن

  شرکت نیک پلیمر با تولیدات متنوع از لوله و اتصالات P.V.C.U در سایزهای 16 تا 5000 میلی متر در انواع کاربردهای مورد نیاز و تولید لوله های پلی اتیلن از سایز 16 تا 110 میلیمتر در انواع گریدها توانسته خود را بعنوان بزرگترین کارخانه تولیدی غرب کشور در این صنایع به ثبت برساند و با خط مشی صادرات محوری و صادرات محصولات تولیدی به کشورهای مختلف بخصوص کشور غراق و اقلیم کردستان شش سال متوالی بعنوان صادر کننده نمونه انتخاب و به دریافت لوح و تندیس صادرکننده نمونه نائل گردد.
  شرکت نیک پلیمر چندین سال متوالی بعنوان واحد نمونه استاندارد و واحد نمونه صنعتی برگزیده شده است
  این شرکت همیشه سعی دارد جزء پیشگامان کیفیت ، تنوع و مشتری مداری در صنایع لوله و اتصالات P.V.C.U & PE قرار داشته باشد.

  آدرس

  تهران، بازار آهن شادآباد، بلوار طاووس، خیابان دوم غربی، مجتمع پارسیان، بلوک آخر، پلاک 72

  تلفن

  02166193854

  ایمیل

  nikpolymer@yahoo.com

  سبد خرید